close
تبلیغات در اینترنت
بازی سیستم عامل ویندوز

شیشه دانلود

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن

لینک باکس غلغله

 دانلود بازی کم حجم شبیه ساز نبرد هوایی جنگ جهانی دوم Sky Aces World War v3.1

Sky Aces World War یک بازی شبیه ساز هوایی و نبرد هوایی در جنگ جهانی دوم می باشد. بازی دارای گرافیک خوب ، انواع مدل هواپیما ، انواع بمب ها و ... میباشد. همچنین امکان مولتی پلیر بودن بازی نیز این امکان را به شما می دهد تا بازی را با دوستانتان نیز اجرا کنید. هواپیما دقیقا مانند زمان جنگ جهانی دو.م باز سازی شده اند و کنترل هواپیماها بسیار اسان است به طوری که با یک بار بازی کردن پیچ و خم بازی دستتان می آید . این بازی نسبت به حجم کمی که دارد می تواند شما را ساعتها سرگرم سازد.

ادامه مطلب

دانلود با لینک مستقیم + لینک کمکی

 

 

دانلود رایگان بازی کم حجم ماهیگیری Fishing Craze برای کامپیوتر ، با لینک مستقیم

یکی از ورزش هایی که همه روزه در حال پیشرفت و تکامل بوده و تعداد طرفداران آن روز به روز بیشتر می شود , ورزش بسیار جالب ماهیگیری است. بر همین اساس نیز روز به روز حالت مجازی این ورزش نیز رو به گسترش بوده و بازی های جدید تر ولی با همان سبک قدیمی ساخته می شود. Fishing Craze عنوان یک بازی بسیار سرگرم کننده در این سبک بوده که توسط شرکت عظیم Big Fish Games ساخته شده است.

ادامه مطلب

دانلود بازی فکری و بسیار زیبای جهنم کوچک - Little Inferno 2012

داستان بازی Little Inferno 2012 در اطراف شومینه ای خانگی اتفاق می افتد و زمانی امتیاز کافی را به دست خواهید آورد که با قدرت فکر و عکس العمل سریع مجموعه های از پیش تعیین شده را آماده کرده و روانه شومینه کنید. به عبارتی ساده تر میتوان گفت پس تکمیل مجموعه ای که برای شما تعیین شده است باید اشیا ساخته شده را به سمت شومینه هدایت کرده و آن را بسوزانید تا امتیاز کافی بگیرید. همچنین سوزاندن، جزو مهمترین دسته از کارهایی است که چرخ های این بازی را چرخانده و شما را به هیجان خواهد آورد. با تداوم در این کار و عکس العمل های سریع و کسب نتایج کافی از بازی به مرحله بعد صعود کرده و شاهد مراحل جدید با ترفند های متفاوت و بسیار جالب می باشد که رغبت ادامه بازی را در شما دوچندان خواهد کرد.

ادامه مطلب

دانلود بازی مهیج و مدیریتی - Meridian Age of Invention

در بازی Meridian Age of Invention  پرفسور کاردانو ، یک مخترع عجیب ولی باهوش به شما کمک خواهد کرد . برای نوسازی روستاها می بایست به استخدام کارگران ، یافتن منابع ، تعمیر و نگهداری زیرساخت ها ، تامین غذا و سایر خدمات بپردازید تا بتوانید ۵۵ مرحله ی جذاب این بازی را طی کنید . در ادامه می توانید لینک دانلود و تصاویری از محیط این بازی را مشاهده نمایید .

ادامه مطلب